Hakkımızda

Sağlık sektörünün ilaç ve OTC kategorilerinde ürün ithalat ve pazarlamasını yapan bir firmadır. Avrupa'da önemli pazar paylarına sahip firmaların distribütorlüğünü yapmaktadır. Ayrıca, jenerik ilaçların ruhsatlandırılması konusunda, yenilikçi ve araştırmacı davranarak, yeni ilaç türlerini bünyesine katmak için çalışmalarda bulunmaktadır. Birçok ilaç ürünü için ruhsatlandırma işlemleri devam etmektedir. Ürün portföyünü genişleterek bu alanda önemli başarı ve hizmetlere imza atmış bir firma olmak en büyük amacımızdır.

Misyonumuz

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle hastalıkların önlenmesi ve tedavisine yardımcı olarak, insanlığın sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmaktayız. Bu amaçla birey, toplum ve çevrenin ihtiyaçlarını gözeterek sorumluluk alan ve etik bir anlayışla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Hedefimiz

Türkiye İlaç Pazarı’nda toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeye odaklı, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, yüksek kalite standartlarında üretim yapan, tüm ilişkilerinde içten ve güvenilir, rekabeti yakından izleyen, değişen koşulları yöneterek daha başarılı olmaya yönlendiren, değişimleri doğru algılayan, gelişmelerin dışında kalmayan, pazarda emin adımlarla büyüyen bir ilaç firması olmak.

Avita Farma, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Değerlerimiz

İnanç ve Güven

Şirketimize, çalışanlarımıza ve ürünlerimize güveniyoruz.

Cesaret

Sorunları sakin bir yetkinlikle ele alıyoruz. İnsiyatif kullanmayı seviyoruz.

Empati

İç ve dış müşterilerin düşüncelerini hissedebilmek

Liderlik

Görev tanımı içerisinde durum değerlendirmesi yaparak proje geliştirmek ve fark yaratmak

Takım Çalışması

Birlikte daha mutluyuz.

Dürüstlük

Her anlamda dürüst olmaya özen gösteriyoruz.

Mükemmellik

İşimiz en büyük tutkumuz.

Alçak gönüllülük

Bilmediğimiz konularda yardım istiyoruz.

Saygı

Farklılıklarımızı kabul ederek, bireylerin kişisel özelliklerini gözetiyoruz.

Başarma Azmi

Kalite Odaklılık

Müşteri Memnuniyeti

TOP